داستان جویندگان طلا در فضا – پادکست ایستگاه فضایی

پاندورا حاوی گوناگونی شگفتانگیزی از زندگی فرازمینی است، و جوی غیرقابل استنشاق برای انسانها دارد، همچنین محیطی در تضاد با طبیعتی که مانند آن در روی زمین وجود دارد. علاوه بر مواردی که گفته شد، بازی از یک سیستم ارتقاء مهارت و Perk استفاده میکنه که بازیکن با به پایان رساندن مراحل و بالا بردن سطح خود میتونه در بازی پیشرفت کنه و توانایی خودش رو افزایش بده. بازی Borderlands 3 یکی از شوترهای خوش ساخت نسل هشتمه و چیزی بالغ بر 35 ساعت گیمپلی رو به مخاطبش ارائه میکنه.

انواع و اقسام اسلحه و خودرو در بازی وجود داره که هیجان و لذت تجربه Borderlands 3 رو دو چندان میکنه. از همان ابتدا شما این اجازه رو دارید که بازی رو با یکی از کاراکترهای این گروه که هر کدوم از تواناییهای ویژهای برخوردار هستن، آغاز کنید. اگر هنوز مشکل دارید، یک استادیوم ورزشی با تردمیل را تصور کنید. محبوبه عمیدی: اگر فیلم سهبعدی آواتار را دیده باشید، حتما از میان جلوههای بصری آن، گیاهان درخشان سیاره پاندورا را به خاطر میآورید.

خلاصه اینکه محیط پاندورا محیطی است که دانشمندان بشری در فیلم را سخت تحت تأثیر قرار داده، و محیط منحصربهفرد این دنیا، مرزهای بین علم و عرفان را درهم مینوردد. ریمستر شدن بافت های محیط بازی به کیفیت ۴K شامل ژئومتری و اسکای باکس ها، ریمستر شدن کاراکترها و وسایل نقلیه به کیفیت ۴K، ریسمترشدن اسلحه در بافت ها و ریزجزئیات به کیفیت ۴K، بهبود به کارگیری تکنیک Anti-Aliasing، بهبود Screen Space Ambient و رزولوشن بالاتر برای سایه های پویا را می توان از بارزترین ویژگی های نسخه GOTY Enhanced دانست.

زمان تماس چهارم، با حرکت سیاره از روی محیط خورشید، گذر به سمت اتمام میرود و در یک لحظه، لبة خارجی سیاره با لبة خارجی خورشید مماس میشود و این لحظه ثبت تماس چهارم است. انسانها تحت شرکتی به نام آردیاِی مشغول خارج کردن سنگی با ارزش و فلز مانند از دل این سیاره هستند. سياره زحل که به نام های کيوان و ساترن (الهه زمان و پدر ژوپیتر) نيز خوانده می شود از زيباترين سيارات منظومه شمسی است که در فاصله متوسط 1427 ميليون کيلومتری از خورشيد به دور آن گردش می کند.

از بازیگران آن میتوان به سم ورثینگتون، زویی سالدانیا، استیون لانگ، میشل رودریگز و سیگورنی ویور اشاره کرد. رمز ارز AXS در سال 2021 نزدیک به 15,000 درصد رشد کرد. وقتی زاویه ی کجی محور مریخ به مقدار حداکثر 35 درجه نزدیک بوده، تغییرات فصول هم بسیا شدید تر از تغییرات کنونی بوده است. بیش از نیمی از جرم این کمربند را سرس، پالاس (Pallas)، وستا (۴ Vesta) و هیجا (۱۰ Hygiea) تشکیل میدهند، سرس به تنهایی نزدیک به ۲۵ درصد جرم این کمربند را به خود اختصاص داده است. یکی از ارکان اصلی گیمپلی رو Loot یا همون غارت کردن تشکیل میده، البته این ویژگی جدیدی محسوب نمیشه چون نسخههای قبلی از این امکان برخوردار بودن اما در نسخه سوم این ویژگی تغییرات و پیشرفتهایی به خود دیده.

آلبرت پایک در مورد درجات ابتداییتر (کارآموز یا مبتدی) میگوید، گفته میشود ستارهی فروزان در مرکز “نشانهای از مشیت الهی و یادبود ستارهای است که برای هدایت مردان خردمند شرقی به سوی زادگاه منجیمان در آسمان ظاهر میشود.” وی ادامه میدهد، “ستارهی فروزان یا شکوهی در مرکز خورشید، نور عظیم هدایت، را به ما نشان میدهد که زمین را روشن میکند و تاثیر گرم و پر رحمتاش نعمت را میان بشریت میپراکند.” آنها ستارهی فروزان را در همان سخنرانیها به عنوان نشانهای از تدبیر و احتیاط (PRUDENCE) نیز تلقی میکنند.

اما قرآن دیدگاه نسبتاً متفاوتی درخصوص منشأ پیدایش آسمان و تعداد آن بیان میکند. این سیارهی زیبا از جنس گاز است و ۸۰۰ سال قبل از میلاد آن را کشف کردهاند. از اینجا به بعد اوضاع بهطرز فزایندهای بدتر و کابوسوارتر میشود: نهتنها معلوم میشود ریکها در زندگی جریها و بثها دخالت کردهاند تا از آنها برای تولید مورتیهای بیشتر که برای تداومِ این سیستم فاسد ضروری هستند، استفاده کنند، بلکه آنها کارخانههایی را برای کلونسازی انبوهِ مورتیها تأسیس کردهاند؛ مورتیها از نطفه بهعنوانِ کالاهای دورریختنی بارآمدهاند. محققان این ذرات را به شکل تیغهای خارپوست دریایی تهیه کردهاند.

این محققان باید پاسخ قانعکنندهای برای پرسشهای متعدد داشته باشند و در کنار آن راهی برای استفاده منطقی و مقرونبهصرفه از این ذرات گرانقیمت پیدا کنند». سازندگان این پارک در جال مذاکره با جیمز کامرون و جان لاندائو طراح کارهای دیجیتالی جیمز کامرون هستند تا بتوانند جنگل معروف این فیلم را با تمام جزییات آن روی زمین بنا سازند. حدود یک تا دو میلیون خردهسیارک با ابعادی از ۱۰۰۰ کیلومتر برای خردهسیارکی به نام سرس تا چند سانتیمتر برای غبارهای فضایی در این ناحیه که اصطلاحا کمربند اصلی سیارکها نامیده میشوند، وجود دارد.

داستان در یکی از چندین ماه سیارهای در سامانه ستارهای آلفا قنطورس به نام پاندورا (به انگلیسی: Pandora) اتفاق میافتد. وقایع داستانی Borderlands 3 در مرکز سیاره پاندورا (Pandora) رخ میده و باری دیگر شما در نقش گروه یابنده گنجی به نام Vault Hunters قرار میگیرید. به تازگی سیاره فراخورشیدی کشف شده GJ ۱۲۵۲ نام دارد که به دور یک کوتوله قرمز در حال گردش است. کیوان با طول ۹٫۵۳۹AV و دوره تناوب گردش نجومی ۲۹٫۴۵۸ سال، در مداری با خروج از مرکز ۵۵۷٪ که با دایرِة البروج زاویه ۴۹٫۲ درجه میسازد، میگردد.

جهت گردش زمین به دور محورهایش از غرب به شرق است. نام سیاره از این جهت اشاره به وضع مصیبتبار آن (از دید انسان) دارد (که به اسطورهشناسی پاندورا بازمیگردد). این نسخه دارای تمامی بسته های الحاقی منتشرشده برای بازی و حتی بیشتر از آن می باشد. به گزارش نیوساینتیست، این محققان در مرکز پژوهشهای علوم کاربردی تایپه، تایوان برای آغاز این پژوهش از گیاهان آبزی استفاده کردند. وجود سیستمهای تهویه میتواند گازهای پرتوزای موجود در این سنگها را کاهش بدهد. این پرتوها باعث برانگیختگی الکترونهای موجود در نانوذرات طلا و در نتیجه ساطعشدن نور آبی متمایل به بنفش از آنها شدند که در اثر آن کلروفیل موجود در این گیاه خاصیت فلوئورسانس پیدا کرده و به تشعشع نور قرمز پرداخت.

منابع طبیعی که بشر در این سیاره بدنبال آن است آنابتانیوم (به انگلیسی: unobtainium) (به معنی عنصر نایاب) نام دارد. همچنین پلیرها میتوانند ابزارهای ماینینگ را در سکتورهای مختلف سیارات برپا کنند تا از منابع جا نمانند. همچنین این فیلم پرفروش ترین فیلم سال ۲۰۰۹ شد. همچنین بازی از لحاظ گرافیکی بسیار عالی کار شده است و شاهد صحنه ها و انیمیشن های خیره کننده ای خواهید بود. پنج ابزار دقیق تلسکوپ هابل – دوربین ها ، طیف نگار ها و حسگر های رهنمایی بسیار دقیق – به طور هماهنگ و یا مجزا از هم کار می کنند تا عکس های عالی را از دورترین نقاط هستی به ما برسانند.

دیدگاهتان را بنویسید