متن كامل شازده كوچولو

JEWEL یک توکن کاربردی است که به کاربران اجازه میدهد ان اف تیهای داخل بازی را برای بهبود سطح قابلیتهایشان در بازی خریداری کنند و برای استخراج نقدینگی هم مورد استفاده قرار میگیرد. این موضوع احتمالا به دلیل هجوم افرادی که هم به حوزه اقتصاد غیر متمرکز و هم به بازی های بلاک چینی علاقه دارند، اتفاق افتاده است؛ اما میتوان آن را مدیون افزایش قیمت توکن کاربردی این بازی (که با نماد JEWEL شناخته میشود) هم دانست. از این نظر میتوان قهرمانهای بازی Along with the Gods را به اکسیها در بازی Axie Infinity تشبیه کرد. Along with the Gods یک بازی ارز دیجیتال توسعه یافته روی پالیگان (Polygon) است.

در بازی گلکسی فایت کلاب، هر «گلکسی فایتر» (Galaxy Fighter) روزانه چیزی بین 5 تا 15 واحد GCOIN درآمد دارد و فرآیند دریافت توکن این فایترها از اکتبر 2021 (مهر 1400) آغاز شده است. اما به دلیل وجود فرآیند احراز هویت KYC و یک لیست سفید که برای این مراسم لحاظ شده بود، کاربران زیادی قادر به شرکت در آن نبودند. آنجایی که فرود میآید اگر آثار حیات وجود داشته باشد اگزومارس توانایی آن را دارد که آن را پیدا کند. یعنی اگر وزنهای روی زمین 32 کیلو گرم باشد، روی سیاره اورانوس وزن آن به 28 کیلو گرم کاهش پیدا میکند.

طول هر روز مریخ چیزی در حدود ۲۸ ساعت زمین و هر سال آن چیزی برابر ۷۰۰ روز است؛ یعنی تقریبا دو برابر زمین. انتظار میرود این توکن در آینده کاربردهای درون بازی مختلفی مانند خرید آیتم و تولید مثل جانوران داشته باشد؛ یعنی چیزی شبیه به سیستمی که در بازی اکسی اینفینیتی به کار گرفته شده است. کریپتو بیستز ادعا میکند چیزی فراتر از «بازی برای کسب درآمد» (P2E) است و خودش را به عنوان یک «بازی برای سرگرمی» معرفی میکند؛ اما با این حال هنوز هم یک بازی بلاک چینی مجسوب میشود که توانایی رقابتیش به اقتصاد توکنی آن وابسته است.

این جسم در سال ۱۹۳۰ کشف و به عنوان خدای رومی جهان زیرین نامگذاری شد. توکنهای گیلد او گاردینز (GOG) از نوع ERC-20 هستند و در محیط بازی تحت عنوان «جم» (Gem) شناخته میشوند. با تعریفی که در بالا از سیاره شد باید گفت تا کنون ۸ سیاره در منظومه شمسی شناخته شده است. انسان ها شش سياره از سيارات داخلی تر منظومه شمسي را از هزاران سال پيش مي شناختند چون اين سيارات بدون تلسكوپ هم از زمين قابل ديدن هستند.

در عطارد جو وجود ندارد، از این نظر، اغلب توسط سیارک ها مورد حمله قرار می گیرد و دهانه های زیادی را در سطح خود به جا می گذارد. با وجود برنامهنویسی خاص او و نقطه ضعفش در برابر پلهها، Claptrap تبدیل به بخشی مفید از عملیات شکار گنجینه میشود. Galaxy Fight Club گلکسی فایت کلاب در ابتدا یک کلکسیون آوتار ۱۰ هزار عددی بود، ولی اکنون به اولین بازی مبارزهای بین پلتفرمی تبدیل شده که بازیکنان آن میتوانند از طریق کلکسیونهای آوتارشان به مبارزه بپردازند. شاید در مقایسه با اکسی اینفینیتی و سایر بازی های بلاک چین دارای جایزه ارز دیجیتال محبوب، نام آن را کمتر شنیده باشید، اما بد نیست بدانید در همان بازه زمانی که اکسی اینفینیتی در فیلیپین و ویتنام بسیار محبوب شده بود، پلنت ورسوس آندد توجه کاربران برزیلی را بیش از همه به خود جلب کرد.

در نهایت باید به یک ویژگی مهم دیگر پلنت ورسوس آندد اشاره کرد که از هر بازی ارز دیجیتال محبوب انتظار میرود؛ در اینجا بازیکنان توکنهای غیر مثلی به دست خواهند آورد که در بازارهای NFT قابل خرید و فروش هستند. در این داستان مشخصههای این رنگ را میبینیم؛ از یکسو، بانوی حصاری عاشقانش را به مبارزه دعوت میکند و از دیگر سو، خواستگاران عاشق وارد مبارزه میشوند و جان خود را از دست میدهند. اما به آوتارهای دیگر هم اجازه میدهد برای کسب پاداش به مبارزه بپردازند.

بر اساس اطلاعات موجود میتوان توکنهای CBX را از روشهای مختلفی مانند مبارزه جانوران، درآمد روزانه قطعههای زمین، تکمیل ماموریت داخل بازی و فرآیند کشت و برداشت منابع به دست آورد. بنابراین کاربران میتوانند از طریق فرآیند استیکینگ JEWEL های بیشتری به دست بیاورند. دیفای کینگدمز تجسم فرآیند سرمایه گذاری در یک استخر نقدینگی است. شبکه WAX زنجیره بلوکی است که زیربنای لایه تراکنشها را تشکیل میدهد و امکان تراکنشهای بدون کارمزد را برای عناصر اساسی بازی مانند Federation و Planets فراهم میکند.

بد نیست بدانید در بین راهکارهای (بهبود مقیاسپذیری) لایه دومی اتریوم، پالیگان یا همان متیک سابق پرچمدار است. این نظریه شامل متان است که متشکل از یک اتم کربن و چهار اتم هیدروژن است که در جو وجود دارند و زنجیرههای هیدروکربنی ایجاد میکنند. همه آیتمهای داخل بازی الانگ وید د گادز در قالب یک NFT بر بستر پالیگان ایجاد میشوند. در ضمن تخمهایی که در نامشان عدد اول (Prime Number) داشته باشند، مزایایی مانند دریافت سود بیشتر در قالب توکن CBX (توکن بومی کریپتو بیستز) و شانس به دست آوردن موجودات کمیابتر و قدرتمندتر خواهند داشت.

در کل به نظر میرسد که این پروژه مورد توجه بسیاری از بازیکنان و سرمایه گذاران قرار گرفته باشد؛ زیرا طی مراسم فروش ان اف تی و عرضه توکن این پروژه، جمعا چیزی نزدیک به 10 میلیون دلار جمع آوری شد. 500 هزار دلار باقیمانده هم که صرفا برای دارندگان «بتل پس» (Battle Pass) کنار گذاشته شده بود، طی 1 ساعت به فروش رسید. فضاپیمای کاسینی از ۳۰ ژوئن ۲۰۰۴ گردش خود به دور زحل را آغاز کرد و تا ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۷ به مأموریت خود ادامه داد، عمر این کاوشگر با برخورد به جو این سیاره به پایان رسید.

در حال حاضر حداقل مبلغی که میتوان برای خرید پرداخت کرد 0.05 واحد ETH است و این خیلی بیشتر از 0.01 واحدی است که در ژوئن 2021 (خرداد 1400) برای صدور دریافت میشد. طی 4 ماه گذشته، قیمت این توکن از 1.23 به سقف تاریخی 22.52 افزایش پیدا کرد. توکن بومی این بازی، CBX است و قرار است به صورت ایردراپ در اختیار تمام دارندگان تخمهای کمیاب قرار بگیرد. Plant vs Undead به سبک دفاع از قلعه است. نزدیکترین نقطه مداری زمین به خورشید در حدود هفته اول ژانویه رخ میدهد. گانیمد حدود ۷ روز زمینی طول میکشد تا مدار خود را به گرد برجیس کامل کند و سایر قمرهای گالیلهای برجیس زمانهای مختلفی دارند؛ بنابراین در هر شب، موقعیت این ماهها را همواره در حال تغییر نسبت به برجیس (Jupiter) میبینید.

دیدگاهتان را بنویسید