۱۵ بازی استراتژیک برتر رایانهای

در واقع ، انتقام جویان ۵ به احتمال زیاد از Endgame به هر شکل قابل تصور ، از اندازه بازیگران و دامنه درگیری آن گرفته تا خطراتی که مایل به گرفتن در داستان گویی آن هستند ، بزرگتر است. شما فکر می کنید کل جهان در حال تعادل است، حداقل یک زن و شوهر ممکن است قدم بگذارند تا یک دست ببندند. در حالی که این صحنه ظاهراً قرار بود ادای احترام برای زنان مارول باشد، برای بسیاری از مخاطبان، این احساس آمیخته نشده است، به خصوص با مرگ ناتاشا رومانوف با هنرپیشگی اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) که هنوز در ذهن ما تازه است.

کاپیتان مارول با هنرپیشگی بری لارسون (Brie Larson) دستکش ابدیت (Infunt Gauntlet) را از پیتر پارکر می پذیرد، او مجبور است آن را در سراسر میدان نبرد به منظور کوشش در قلمرو کوانتومی و خارج از دسترس تانوس حمل کند. مارول قبلاً تعدادی فیلم رویدادی را ساخته است از جمله انتقام جویان: عصر آلترون، کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی، انتقام جویان: جنگ ابدیت و انتقام جویان: پایان بازی. جو و آنتونی روسو که کارگردانی پایان بازی و جنگ ابدیت را انجام داده اند، در چندین نوبت گفته اند که برای فیلمبرداری “جنگ های مخفی” به این فرانچایز باز می گردند، رویدادی که در آن تعدادی از قهرمانان و شرورهای مارول به دوردست منتقل شدند.

مریخ نورد مولکولهای آلی پیچیدهای را در سطح سیاره مریخ پیدا کرد و همچنین شواهدی مبنی بر تغییرات غلظت متان در جو را مشاهده کرد که نشاندهنده نوسانات فصلی بود. ارتش تانوس در تلاش برای خنثی کردن او، صفوف خود را محکم می کند، تک تک ابر قهرمانان زن زنده مانده در اطراف کاپیتان مارول برای کمک به پاکسازی مسیر خود، جمع می شوند تک ابر قهرمانان زن زنده مانده در اطراف کاپیتان مارول برای کمک به پاکسازی مسیر خود، جمع می شوند، گره روشنی از کمیک های A-Force که یک تیم انتقام جو که همه اعضا آنها زن هستند.

در این رویدادها شخصیت های مختلفی را از عناوین متنوعی به وجود می آورند، قهرمانانی در هر دو تیم برای مبارزه با نوعی دشمن مشترک متلاطم کننده وحشتناک یا حتی در موارد کمتری آنها را برای جنگیدن با یکدیگر جمع می کنند. تانوس یک عزیمت خوشآمد برای افراد شرور معمولی MCU بود، دریافت قوس عاطفی خود که او را به عنوان یک شخصیت کاملاً شکل یافته بیرون می آورد، و نه فقط یک کیسه مشت بد برای قوی ترین قهرمانان زمین. توسط Skrulls در حال تغییر شکل ، یا قوس “نابودی” ، تیم را درگیر می کرد تا یک نیروی نابود کننده سیاره را در سراسر جهان متوقف کند.

با خرید فاکس توسط دیزنی، مارول مجموعه زیادی از شرورها را برای خود انتخاب کرده است که بسیاری از آنها می توانند خود را به یک قوس چند ساله قرض دهند که در نهایت می تواند در یک فیلم انتقام جویان مانندGalactus ، Doctor Doom یا Kang the Conqueror وارد شوند. واقعاً محدودیتی برای آنچه که مارول می تواند انجام دهد وجود ندارد، و تا آنجا که ما نگران هستیم، چیزهای عجیب و غریب تر برای انتقام جویان ۵، خواهند آمد. یعنی عدد ۲۷ با ۳۰ تا صفر جلوی آن !

نقش خوارزمی را از این دید نیز باید بررسی کرد که این کتاب نخستین کتاب حساب نیز هست که از عربی به لاتین ترجمه شد و مغرب زمین کنونی در علوم مربوط به ریاضیات و رایانه، برای نشان دادن هر روش معین در محاسبه پدیدهها، اسم خوارزمی را به شکل تحریف شده آن، یعنی به صورت «الگوریتم» به آن اطلاق میکند. دانشمندان اسلامی جبر را به صورت یک علم و به روشی علمی بررسی کردهاند. در این بخشها، دانشمندان اسلامی افزون بر بسط روابط حاکم بر مثلثات یونانی، خود به یافتههای جدیدی نیز رسیدند، یکی از این یافتهها در کتاب شکل القطاع از خواجه نصیرالدین طوسی متبلور میشود.

با رسیدن به فیلم جدید انتقام جویان، مارول سالها فرصت خواهد داشت تا شخصیت های زن موجود خود را توسعه داده و زنان جدیدی را در این تیم مستقر کند، روابط بین آنها را برقرار کند و به آنها نشان دهد که در کنار هم برای مبارزه برای خیرخواهی می جنگند. معرفی Ultimates در MCU بیشتر از این است که بتواند گروه بزرگی از شخصیت ها را جمع کند. شاید تا آن زمان، ما بتوانیم نسخه ای از A-Force را دریافت کنیم که نه تنها از نظر داستان طبیعی احساس کند، بلکه بیشتر از یک عکس هم با هم جمع می شوند.

در حالی که هر دو عکاسی و تصویربرداری از رادار با جمع آوری اشعه ای که جسم را گزاف کرده است کار می کنند ، تفاوت در اشکال اشعه جمع شده وجود دارد. تأثیر و عمق نفوذ نقش ریاضیات اسلامی در تبیین دانش جبر در مغرب زمین، بیش از هر چیز، بر اساس اطلاق این نام (جبر) در غرب پیداست. در نتیجه بر اساس یک بازهی مشخص زمانی حلقهی گازی دور خورشید تنها ۴ تا ۵ میلیون سال دوام آورده است.بر اساس نظریهای نسبتا جدید به نام ناپایداری دیسک، تودههای گاز و غبار در اوایل حیات منظومهی شمسی به یکدیگر پیوستند.

MCU به تدریج مخاطبان خود را با پتانسیل های گسترده و گیج کننده کمیک ها، از شخصیتی که شبیه درخت است و فقط سه کلمه صحبت می کند گرفته تا ایده پرتال های جادویی و شنل های احساساتی، زندگی در سیارات عادت کرده اند. حتی با وجود مسافرتهای کلی و سنگهای جادویی سازنده Endgame، فیلم ها هیچ چیز در مورد منبع اصلی خود ندارند، که به طور معمول شخصیت ها را از مرگ باز می گردانند، آنها را به ابعاد متناوب می فرستند، آنها را از طریق فضا شکار می کنند و آنها را به عنوان کلون های شیطانی آشکار می کنند.

همانطور که به مرحله چهار می رویم و MCU همچنان در حال گسترش است، بازیگران شخصیت های آن به طور فزاینده ای ناخوشایند تر می شوند، به نظر می رسد تنها نوع داستانهای که می توانند توجیه کنند فیلم با کشیدن شخصیت ها از تمام فیلم هایش باشد، عمده ترین اتفاقات هستند. همراه با انتقام جویان جوان و یک ترکیب جدید انتقام جو، تیم دیگری که به نظر می رسد مارول بی سر و صدا در پایین سطح با نام Ultimates قرار دارد، تیمی ابرقهرمانی که در کمیک ها برای مبارزه با گالاکتوس، یکی از سرسخت ترین شرور های مارول، گرد هم آمدند.

تیم Ultimates در این کمیک ها شامل کاپیتان مارول، ثور، کاپیتان آمریکا، پلنگ سیاه، خانم کاپیتان، آبی، اسپکتروم و سه نفر دیگر که احتمالا اولین بازی خود را انجام خواهند داد. همانطور که اکثر خوانندگان کمیک های مارول آگاه هستند، تک تک تعداد کاراکترهای انفرادی، تیم اجرا می شود، و سپس رویدادهایی وجود دارد. بیش از 1500 آتشفشان بزرگ یا عارضهی آتشفشانی شناخته شده است، و احتمالاً تعداد کوچکترها به یک میلیون میرسد. سفر در زمان احتمالاً بزرگترین توپ منحنی مارول بود که در فاز سوم تماشاگارش بودیم، اما با قضاوت بر اساس فروش باکس آفیس برای Endgame و Far From Home ، هواداران بسیار لذت بردند.

هرچه داستانی را انتخاب کند به عنوان پایه و اساس فیلم بعدی Avengers خود انتخاب شود ، ما انتظار داریم که محصول نهایی یک Behemoth گسترده باشد ، در مقیاس بی سابقه ای که کوتوله های حتی Endgame نیز دارند. پیشتر لقب کوچکترین سیاره موجود در منظومه شمسی متعلق به سیاره پلوتو بود که بعدها دانشمندان این سیاره را در سال 2006 از لیست سیارات منظومه شمسی خارج کرده و آن را به عنوان یک سیاره کوتوله معرفی کردند. باید بدانید که پلوتون در واقع یک سیاره کوتوله است. در واقع شما تو این بازی مثل شهروند های یه سیاره هستین.

دیدگاهتان را بنویسید